Swarzędzkie Meble Egzotyczne kuchenne łazienkowe z drewna egzotycznego.

Meble egzotyczne, meble łazienkowe, meble kuchenne, meble z drewna egzotycznego na specjalne zamówienie tylko u nas na terenie Swarzędza

Swarzędzkie Meble egzotyczne na Facebooku

O Firmie

Firma "Egzotyk" istnieje od 1928 roku (zapiski ksiąg wieczystych miasta Swarzędza). Założył ją Wincenty Marszałkiewicz. Działalność i wiedza była przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Wykonujemy meble według tradycyjnych zasad i starych prawideł stolarskich stosując nowe metody i technologie. Specjalizujemy się w wyrobie mebli kuchennych i łazienkowych z drewna egzotycznego przeznaczonych do pomieszczeń w których panuje duża wilgotność i wysoka temperatura. Na życzenie klienta wykonujemy inne rodzaje mebli takich jak: stoły, krzesła, sypialnie, zabudowy, itp. stosując również materiały rodzime.

Na wszystkie nasze wyroby udzielamy dwuletniej gwarancji. Oprócz realizacji indywidualnych projektów klienta nasza firma służy doradztwem i doświadczeniem w dziedzinie doboru materiałów i kolorystyki.

Prowadzimy współpracę z renomowanymi projektantami którzy potrafią zaprojektować nie tylko meble, ale całe wystroje wnętrz począwszy od stanu surowego, a skończywszy na doborze elementów zdobniczych.